Aktualności

Bałtycki Puchar Klas

Bałtycki Puchar Klas

W miniony weekend  w dniach 16-17.05.2016 młodzi żeglarze z MKŻ Opti brali udział w Bałtyckim Pucharze Klas w Koszalinie na jeziorze Jamno. Był to bardzo udany występ naszych zawodników. W grupie A zwyciężyła Weronika Jaroszek, Zuzanna Dominikowska zajęła 3 miejsce.

W grupie B pierwsze miejsce zajęła Hania Burdziej, jest to kolejny sukces tej zawodniczki w tym sezonie żeglarskim. Michał Jaroszek 4, Kuba Marciniak 10, Wiktoria Hałabaty 17, Wikoria Warzych 22 jest to nasza najmłodsza zawodniczka.
Maksymilian Burdziej, choć trenuje już w zaprzyjaźnionym klubie z Goleniowa, do końca sezonu w naszych barwach, w swoich pierwszych regatach na Laserze 4.7 zajął 2 miejsce.
Dobiegły również eliminacje Energa Sailing Cup. Nasza zawodniczka Weronika Jaroszek znalazła się wśród 40 najlepszych zawodników w kraju. Finał Energa Sailing Cup odbędzie się na koniec lipca w Sopocie.

2341

Bobby Wagner Jersey cheap Bobby Wagner Jersey authentic Bobby Wagner Jersey Bobby Wagner Jersey sale Josh Norman Jersey cheap Josh Norman Jersey authentic Josh Norman Jersey Josh Norman Jersey sale