KLUB

W lipcu 2013 roku został powołany do życia nowy klub pod nazwą „Młodzieżowy Klub Żeglarski Opti”. Jest to kontynuator „UKS Jedynka”, który prowadził działalność przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim.

Inicjatorami powołania klubu byli Arkadiusz Lenkowki, Jarosław Olszak , Jacek Baryła.

Głównym założeniem nowo powstałego klubu jest zachęcenie jak największej liczby osób do spędzania wolnego czasu nad wodą. Zajęcia są planowane w różnych przedziałach wiekowych. Dla najmłodszych zajęcia będą odbywać się na jachtach klasy optimist, dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich na jachtach klasy omega ,DZ i kadet.  Zarząd planuje powołać także sekcję windsurfing i  kitesurfing  dla dzieci i dorosłych.

23 listopada 2013 roku planujemy zorganizować uroczystość otwarcia Klubu, które odbędzie się na terenie Hali Widowisko – Sportowej w Kamieniu Pomorskim. W trakcie uroczystości zostaną zaprezentowane sekcje działające w klubie.

Oddział  kamieńskiego WOPR zaprezentuje techniki ratownictwa wodnego. W trakcie spotkania będzie można złożyć deklaracje przystąpienia do MKZ Opti i WOPR.

źródło:
Jolanta Marciniak

Bobby Wagner Jersey cheap Bobby Wagner Jersey authentic Bobby Wagner Jersey Bobby Wagner Jersey sale Josh Norman Jersey cheap Josh Norman Jersey authentic Josh Norman Jersey Josh Norman Jersey sale